Acer і Asus в другому півріччі випустять нові моделі хромбуків

admin Новини hardware

Acer і Asus в другому півріччі випустять нові моделі хромбуківВірячи, що в довгостроковій перспективі мобільні комп'ютери, що працюють під управлінням операційної системи Google Chrome, чекає успіх, компанії Acer і Asustek Computer запланували на друге півріччя випуск нових моделей хромбуків. Очікується, що в другій половині року Google почне активно просувати цю платформу.

Торік Acer вдавалося щомісяця відвантажувати по 150-200 тисяч хромбуків С7 вартістю $ 199. Ці вироби на процесорі Intel Celeron, працюючому на частоті 1,1 ГГц, мають екран розміром 11,6 дюйма і жорсткий диск об'ємом 320 ГБ. Крім того, користувачеві доступно 100 ГБ в хмарному сховищі.

Станом на січень 2013 обсяг поставок скоротився до 20-30 тисяч на місяць, так що в другій половині року Acer збирається припинити випуск хромбука C7 і випустити іншу модель, хоча розмір екрану у неї буде той же.

Компанія Asus спочатку не мала намірів включатися в конкуренцію в сегменті мобільних комп'ютерів категорії Chromebook, але змінила свої плани.

Очікується, що поряд з двома тайванськими виробниками, хромбукі скоро випустять компанії Samsung Electronics, Lenovo і HP. Крім того, Google співпрацює з перерахованими компаніями, розраховуючи на випуск мобільних комп'ютерів під керуванням іншої своєї ОС - Android.