Acer відкладає випуск планшетів з Windows RT

admin Новини hardware

Acer відкладає випуск планшетів з Windows RTЗа повідомленням агентства Reuters, компанія Acer вирішила відкласти випуск планшетів з ОС Microsoft Windows RT. Тайванський виробник вирішив спочатку поспостерігати, як відреагує ринок на появу планшетів Microsoft Surface з тієї ж ОС.

Ця інформація підтверджує інше повідомлення про те, що вихід планшетів Microsoft Surface охолодив інтерес виробників до випуску планшетів з Windows RT.

Компанія Acer є четвертим за величиною постачальником готових ПК в світі. Спочатку цей виробник планував випустити планшети з Windows RT на процесорах ARM на початку 2013 року. Однак змішана реакція оглядачів на планшети Microsoft Surface змусила Acer зайняти вичікувальну позицію. Новим строком виходу планшетів Acer названий другий квартал майбутнього року.

«Спочатку у нас був дуже агресивний план виходу на самому початку року, але через Surface ми стали обережніше, хоча наші розробки не припиняються», - цитує джерело слова президента Acer Джима Вонга (Jim Wong).

«Спочатку в нашому плані був перший квартал, але тепер я не думаю, що це відбудеться раніше другого кварталу», - так голова Acer позначив новий термін, коли можна чекати появи на ринку нових планшетів цієї компанії.

У свій час Acer була однією з перших компаній, що піддали Microsoft критиці за намір зайнятися випуском планшетів і вступити, таким чином, в конкуренцію зі своїми партнерами.