Acer випустив серію ультратонких ноутбуків Aspire V5

admin Новини hardware

Acer випустив серію ультратонких ноутбуків Aspire V5Корпорація Acer представила нову серію ноутбуків Aspire V5, що включає в себе три моделі з діагоналями екранів 11,6, 14 і 15,6 дюймів.

Товщина моделі з діагоналлю 11,6 дюймів менше 15 мм, 14-дюймова модель з вбудованим оптичним приводом може похвалитися товщиною менше 21 мм при вазі 2,1 кг, 15,6-дюймова модель також оснащена оптичним приводом при товщині 23 мм і вазі менше 2,3 кг.

Ноутбуки Aspire V5 комплектуються процесорами Intel Core і новітніми графічними адаптерами GeForce NVIDA серії GT.

Сертифікована відповідно до стандарту ENERGY STAR, серія Aspire V5 відповідає суворим вимогам до енергоспоживання та захисту навколишнього середовища.

Повнорозмірна гумова-клавіатура з виділеним цифровим блоком (для моделі 15 дюймів) і велика сенсорна панель забезпечують комфорт при наборі тексту.

Технологія Acer Instant Connect автоматично сканує і реєструє найбільш відвідувані точки доступу, дозволяючи користувачам підключатися до мережі Інтернет всього за 2,5 секунди.

Вбудований комбо-порт LAN/VGA дозволить підключити ноутбук до локальної мережі та зовнішнього монітора. Наявність USB 3.0 порту забезпечує швидкий обмін файлами з іншими цифровими пристроями.

А купить ноутбук Acer Aspire V5можна буде в червні 2012 року.