Acer випустив серію ультратонких ноутбуків Aspire V5

Acer випустив серію ультратонких ноутбуків Aspire V5

admin Новини hardware

Acer випустив серію ультратонких ноутбуків Aspire V5Корпорація Acer представила нову серію ноутбуків Aspire V5, що включає в себе три моделі з діагоналями екранів 11,6, 14 і 15,6 дюймів.

Товщина моделі з діагоналлю 11,6 дюймів менше 15 мм, 14-дюймова модель з вбудованим оптичним приводом може похвалитися товщиною менше 21 мм при вазі 2,1 кг, 15,6-дюймова модель також оснащена оптичним приводом при товщині 23 мм і вазі менше 2,3 кг.

Ноутбуки Aspire V5 комплектуються процесорами Intel Core і новітніми графічними адаптерами GeForce NVIDA серії GT.

Сертифікована відповідно до стандарту ENERGY STAR, серія Aspire V5 відповідає суворим вимогам до енергоспоживання та захисту навколишнього середовища.

Повнорозмірна гумова-клавіатура з виділеним цифровим блоком (для моделі 15 дюймів) і велика сенсорна панель забезпечують комфорт при наборі тексту.

Технологія Acer Instant Connect автоматично сканує і реєструє найбільш відвідувані точки доступу, дозволяючи користувачам підключатися до мережі Інтернет всього за 2,5 секунди.

Вбудований комбо-порт LAN/VGA дозволить підключити ноутбук до локальної мережі та зовнішнього монітора. Наявність USB 3.0 порту забезпечує швидкий обмін файлами з іншими цифровими пристроями.

А купить ноутбук Acer Aspire V5можна буде в червні 2012 року.