AMD представить двопроцесорний адаптер Radeon R9 295X2 8 квітня

admin Новини hardware

AMD представить двопроцесорний адаптер Radeon R9 295X2 8 квітняКілька днів тому компанія Nvidia представила двухпроцесорну відеокарту GeForce GTX Titan Z. Адаптер отримав два повноцінних GPU GK110 з 5760 ядрами CUDA в сумі, систему охолодження з одним вентилятором, що займає три сусідніх слота розширення, і величезну ціну в $ 3000, яку раніше просили хіба що за прискорювачі професійного сегмента.

Про те, що AMD готує свого монстра під назвою Radeon R9 295X2 ми дізналися ще два тижні тому. Тепер же нове джерело уточнює, що карта повинна бути анонсована вже 8 квітня. За даними джерела карта також отримає два повноцінних топових GPU з 5632 потоковими процесорами в сумі. Правда, з якоїсь причини зазначено, що кожен графічний процесор отримає по 2560 потокових процесорів, однак у GPU Hawaii XT, про який йде мова, їх 2816. Також підтвердилася інформація щодо наявності гібридної системи охолодження.

Вартість прискорювача не називається. Цілком можливо, що як і у випадку з Radeon R9 290X, AMD спробує розв'язати цінову війну, бо Nvidia встановила вкрай високу планку.