Анонсовано монітор Philips Moda 2 з підтримкою Bluetooth

admin Новини hardware

Анонсовано монітор Philips Moda 2 з підтримкою BluetoothКомпанія MMD, що випускає монітори під торговою маркою Philips, виводить на європейський ринок новий монітор - Philips Moda 2 (275C5QHAW). У виробі вгадуються риси попередника, але, наприклад, рамки навколо екрану стали набагато вужчі - товщина лівої, правої і верхньої дорівнює всього лише 2,5 мм.

Якщо в моделі Moda використовувалася РК-панель типу TN діагоналлю 23,6 дюйма, то Moda 2 отримав дисплей AH-IPS діагоналлю 27 дюймів. Правда, роздільна здатність в обох випадках однакова: 1920 х 1080 пікселів.

Особливістю Philips Moda 2 є вбудований модуль Bluetooth: за задумом творців, це дозволить користувачам транслювати музику на звукову систему монітора, що складається з двох вбудованих гучномовців сумарною потужністю 14 Вт (підтримується технологія SRS WOW HD).

Philips Moda 2 характеризується максимальною яскравістю 250 кд/кв.м, контрастністю 1000: 1 і кутами огляду 178° по горизонталі і вертикалі. Монітор наділений двома відеовходами HDMI (один використовується для підключення мобільних пристроїв по MHL) і одним D-Sub. Входяча в комплект підставка дозволяє регулювати кут нахилу РК-панелі в межах від -5 до 20°.

Продажі новинки в Європі стартують в поточному місяці. Орієнтовна вартість Philips Moda 2 - 350 євро.