Antec One - доступний корпус типорозміру Midi Tower

admin Новини hardware

Antec One - доступний корпус типорозміру Midi TowerКомпанія Antec офіційно повідомила про випуск корпусу One, що увійшов в ігрову серію. Виріб розрахований на установку материнських плат типорозмірів Mini-ITX, MicroATX і ATX.

Antec One оснащується трьома зовнішніми відсіками типорозміру 5,25 дюйма і сім'ю внутрішніми: двома типорозміру 2,5 дюйма, а інші п'ять розраховані на установку накопичувачів типорозміру 3,5, і 2,5 дюйма.

Корпус підтримує встановлення процесорних охолоджувачів висотою до 155 мм і відеокарт довжиною до 266 мм, а на задній панелі передбачено сім отворів для плат розширення.

Antec One - доступний корпус типорозміру Midi Tower

На передню панель корпусу розробники вивели два порти інтерфейсу USB 3.0 і два роз'єми діаметром 3,5 мм для підключення звукових пристроїв, а в комплект поставки включили два вентилятори діаметром 120 мм для установки на задній і верхній панелях. Якщо виникне така потреба, то користувач зможе встановити ще три вентилятора: фронтальний і бічний діаметром 120 мм і тильний діаметром 140 мм. З інших особливостей новинки - нижнє розташування блоку живлення і спеціальні отвори на задній панелі, що служать для підключення системи водяного охолодження комп'ютера.

Габаритні розміри Antec One - 438 x 208 x 488 мм, маса - 4,9 кг. Орієнтовна вартість виробу для європейського ринку - 50 євро.