Можливості APU Llano будуть посилені новою технологією Multi-GPU

admin Новини hardware

APU LlanoСлідом за першими моделями APU Fusion, призначеними для мобільних систем і настільних міні-ПК початкового рівня, компанія AMD планує випустити більш високопродуктивні моделі, відомі під умовним позначенням Llano.

До областей застосування APU Llano відносяться ПК масового сегмента, офісні системи та комп'ютери моноблочного компонування. Це виріб краще підходить для додатків, що вимагають значної продуктивності графічної підсистеми. У той час як у своїх сегментах APU Zacate і Ontario не мають конкурентів, APU Llano прийдеться конкурувати з двоядерними мікропроцесорами Intel Core i3 і Core i5. Щоб успішно протистояти цим грізним суперникам, в яких втілені передові технології Intel, за даними джерела, AMD підкріпить APU Llano новою розробкою в області багатопроцесорних графічних підсистем. Нова технологія нагадує Hybrid CrossFireX, але пропонує дещо більше. Подібність полягає в тому, що GPU, вбудований в APU Fusion, зможе працювати в тандемі з дискретним прискорювачем AMD Radeon. Різниця полягає в тому, що в багатопроцесорну конфігурацію можна буде включити будь-які 3D-карти серії HD 6000, при цьому виходи для підключення моніторів, що знаходяться на системній платі та карти розширення, можна буде використовувати одночасно.(Перегляньте новину - Razer випускає портативну акустичну систему Ferox)

APU Llano - частина платформи AMD Lynx. У конфігурацію Llano входить два ядра x86-64 з новітніми SIMD-розширеннями, GPU з підтримкою DirectX 11, двоканальний контролер пам'яті DDR3, кореневий концентратор PCI-Express 2.0 і інтерфейс для взаємодії з чіпсетом Hudson M1. Для підключення дискретної 3D-карти APU має інтерфейс PCI-Express 2.0 x16, якому можна надати інші конфігурації.

Якщо вірити слайдам, опублікованим джерелом, Llano поодинці випереджає в тестах систему на базі Core i3-540, оснащену 3D-картою Radeon HD 5550 і лише трохи поступається зв'язці «Athlon II 640 + Radeon HD 5550».

Якщо ж доповнити вбудований GPU Llano (Beavercreek) зовнішнім GPU Turks, то перевага над системою на базі Core i3-540 стає більш ніж в півтора рази.