Acer оновлює лінійки настільних ПК Aspire X3 і M3

admin Новини hardware

Acer оновлює лінійки настільних ПК Aspire X3 і M3Представлені роком раніше ряди настільних систем Acer Aspire X3 і M3 поповнилися новими моделями, на додаток до новинок компанія раніше представила сенсорний дисплей Acer T231H.Головним нововведенням в серії M3 слід вважати появу моделей на базі ЦП Intel Core i3 і AMD Athlon II Х4 і оснащених ОЗУ об'ємом до 6 ГБ включно.

Максимальна ємність комплектного жорсткого диска не рекордна і дорівнює 1 ТБ. Ці ПК переважно спираються на можливості інтегрованого відеоядра, серед дискретних рішень найпотужніший в цій лінійці - ATI Radeon HD 5450. Із цікавих опцій є адаптер Wi-Fi 802.11n і кардрідер. Корпуси чорного кольору характеризуються габаритами 379 х 180 х 423 мм.

Лінійка X3, як і раніше, включає в себе тільки компактні моделі, що економлять місце на робочому столі в порівнянні зі стандартними корпусами (габарити 264 х 99 х 371 мм). На цей раз сімейство поповнилося порівняно недорогими ПК, заснованими на базі ЦП Intel Pentium і AMD Athlon II X4. Максимальний обсяг ОЗП менше, ніж у «старших братів» і становить 4 ГБ, а ось HDD пропонуються однаковою ємності - до 1 ТБ.

Початкова ціна новинок встановлена на позначці $ 450.