ASUS розробляє планшет на платформі Oak Trail

admin Новини hardware

ASUS розробляє планшет на платформі Oak TrailКоли минулого тижня компанія Intel офіційно оголосила про початок поставок мобільної платформи Oak Trail, було сказано, що ця платформа вже вибрана для трьох з половиною десятків пристроїв, які вийдуть на ринок до кінця року.

Серед виробів на процесорі Atom Z670 був згаданий планшет ASUS Eee Pad Slider, стверджує джерело. Між тим, відомо, що Eee Pad Slider побудований на платформі NVIDIA Tegra 2. Модель з висувною клавіатурою, оснащену дисплеєм типу IPS розміром 10,1 дюйма передбачається комплектувати ОС Google Android 3.0 (Honeycomb).

Припущення про те, що в ASUS вирішили змінити апаратну платформу, було підкріплено повідомленням на сайті Notebook Italia, в якому стверджувалося, що ASUS планує випуск оновленої версії Slider у вересні (поява першої моделі очікується в травні).

Ситуація прояснилася, коли згадування про планшет зникло з сайту Intel. Слідом за цим представник ASUS пояснив, що мала місце помилка. Планшет Eee Pad Slider не буде побудований на процесорі Intel Atom, але в компанії дійсно працюють над планшетом на платформі Oak Trail. Його випуск поки не був анонсований.