Бездротовий фотопринтер Canon Selphy CP900

admin Новини hardware

Бездротовий фотопринтер Canon Selphy CP900Компанія Canon випустила компактний фотопринтер Selphy CP900. Пристрій відрізняється невеликими розмірами і підтримкою бездротової технології Wi-Fi 802.11 b/g/n, що дозволяє безпосередньо роздруковувати зображення з мобільних пристроїв, що працюють на операційних системах iOS і Android. Природно, підтримується і друк із традиційних комп'ютерів і ноутбуків, що підтримують технологію Wi-Fi.

Новий принтер використовує сублимаційну технологію друку, забезпечуючи 16800000 кольорів. При цьому, малюнок покривається спеціальним захисним шаром, що запобігає шкідливому впливу світла і повітря, і забезпечує водотривкість знімка і термін його життя до 100 років.

Selphy CP900 обладнаний 2,7-дюймовим висувним LCD дисплеєм, призначеним для перегляду та редагування зображень. Новинка пропонує наступні можливості: автоматичне визначення осіб і корекція портретів, корекція ефекту "червоних очей", 5 колірних ефектів (чорно-білий, сепія, яскравий, нейтральний і позитив), корекція освітлення, шумозаглушення і ряд інших.

Фотопринтер підтримує максимальний розмір паперу 10х15 см з друком без полів. Максимальна роздільна здатність становить 300x300 точок на дюйм з 256 рівнями для кожного з 3 кольорів (глибина кольору - 24 біта). Крім бездротового друку, для підключення до комп'ютера можна використовувати звичайний інтерфейс USB, а вбудований картрідер SD/MMC дозволяє роздруковувати зображення збережені на картах пам'яті.

Час друку фотографії розміром 10х15 см не перевищує 47 секунд. Фотопринтер живиться від зовнішнього мережевого адаптера, але може використовуватися і в "похідних" умовах - для цього призначений акумулятор NB-CP2L, що забезпечує до 36 відбитків з одного заряду. Габаритні розміри фотопринтера рівні 177,8х127х60,9 мм, вага - 816 грам.

А купить кэнон Selphy CP900 можна  за роздрібною ціною в 100 доларів. Зовнішній акумулятор NB-CP2L обійдеться в додаткові 80 доларів.