FPC випускає FPC1020 - перший сенсорний дактилоскопічний датчик для пристроїв з ОС Android

admin Новини hardware

FPC випускає FPC1020 - перший сенсорний дактилоскопічний датчик для пристроїв з ОС AndroidПрисвятивши цьому два прес-релізи, компанія Fingerprint Cards ( FPC ) оголосила про випуск виробу під позначенням FPC1020. Новинка являє собою сенсорний дактилоскопічний датчик, а два прес-релізи вдалося підготувати з тієї простої причини, що FPC1020 підходить для пристроїв з ОС Windows і Android. Більш того, FPC1020 є першим сенсорним дактилоскопічним датчиком для мобільних пристроїв з ОС Android.

Датчик оптимізований для використання в смартфонах і планшетах. За словами виробника, наявність дактилоскопічного датчика позбавляє від складнощів, супроводжуючих використання для ідентифікації користувача PIN- кодів і паролів.

У виробі, побудованому на ємнісному принципі, втілилися багаторічні напрацювання FPC. Компанія займається дактилоскопічними датчиками з 1997 року. Датчики оптичного типу FPC1080 масово використовуються в смартфонах і планшетах ( за підрахунками FPC, йдеться про десятки мільйонів штук).

У розпорядженні компанії вже є інженерні зразки FPC1020 і в найближчі тижні повинна початися відправка замовникам модулів на їх основі.