Google Search Appliance 7.0 - пошуковий сервер для корпоративних мереж

admin Новини hardware

Google Search Appliance 7.0 - пошуковий сервер для корпоративних мережДля багатьох користувачів пошук інформації в Мережі асоціюється в першу чергу з пошуковим механізмом Google. Бажаючим завести «маленький Google» у власній корпоративній мережі компанія на цьому тижні запропонувала нову версію пошукового сервера Google Search Appliance (GSA) 7.0.

Перший варіант GSA побачив світ десять років тому. Сьогоднішня модель стала набагато могутніша і швидша, але все так само проста у використанні, відзначає виробник. За оцінкою компанії, одна стійка з GSA може вмістити еквівалент всього індексу Google.com за станом на 2000 рік - 1 млн. сторінок.

Як стверджується, за допомогою GSA 7.0 можна знайти інформацію, де б в організації вона не перебувала, використовуючи настільний ПК, смартфон або планшет. Адміністратори можуть додавати контент з захищених сховищ, хмарних сервісів або загальнодоступних ресурсів. Крім того, GSA 7.0 додає «пошук якості Google» в SharePoint 2010.

До особливостей GSA 7.0 компанія відносить засоби уточнення результатів пошуку, функцію Entity Recognition, автоматично ідентифікує матеріали, в яких може бути зацікавлений користувач, а також використання результатів пошуку інших користувачів, що дозволяє задіяти «колективний розум».

Серед інших достоїнств - функція попереднього перегляду документів, автоматичний переклад (більше 60 мов) та можливість співпраці з колегами.