HCL підготувала два недорогих планшета під управлінням Android 4.0

HCL підготувала два недорогих планшета під управлінням Android 4.0

admin Новини hardware

HCL підготувала два недорогих планшета під управлінням Android 4.0Індійська компанія HCL Infosystems відзначилася офіційним повідомленням з приводу випуску двох нових планшетних комп'ютерів - ME Tab U1 і HCL MyEdu Tab. Новинки недорогі, що, на думку творців, буде сприяти їх популярності серед населення (особливо - молодіжного) країни.

ME Tab U1 укомплектований сенсорним ємнісним екраном діагоналлю 7 дюймів роздільною здатністю 800х480 пікселів. Він побудований на одноядерному CPU частотою 1 ГГц і оснащується 512 МБ оперативної пам'яті, 4 ГБ інтегрованої флеш-пам'яті, слотом для карток microSD об'ємом до 32 ГБ. У конфігурацію ME Tab U1 входить також фронтальна камера роздільною здатністю 0,3 Мп, адаптери бездротового зв'язку Wi-Fi і Bluetooth, акумуляторна батарея ємністю 3600 мАг.

ME Tab U1 буде поширюватися через роздрібний канал для всіх бажаючих за ціною $ 155. А ось друга новинка, HCL MyEdu Tab, розрахована виключно на індійські установи освіти: інститути та школи. Апарат, що володіє такими самими специфікаціями, як і ME Tab U1, буде запропонований школярам, ​​студентам і викладачам у двох виконаннях - MyEduTab K12 і MyEduTab HE (Higher Education). Різниця між версіями обумовлена ​​комплектами поставки (MyEduTab K12 комплектується картою пам'яті), встановленими навчальними програмами і ціною: вартість MyEduTab K12 заявлена ​​на рівні $ 225, ціна MyEduTab HE на $ 30 нижче.

Обидва вибраних планшети, ME Tab U1 і HCL MyEdu Tab, стануть доступні споживачам вже в поточному місяці.