HCL підготувала два недорогих планшета під управлінням Android 4.0

admin Новини hardware

HCL підготувала два недорогих планшета під управлінням Android 4.0Індійська компанія HCL Infosystems відзначилася офіційним повідомленням з приводу випуску двох нових планшетних комп'ютерів - ME Tab U1 і HCL MyEdu Tab. Новинки недорогі, що, на думку творців, буде сприяти їх популярності серед населення (особливо - молодіжного) країни.

ME Tab U1 укомплектований сенсорним ємнісним екраном діагоналлю 7 дюймів роздільною здатністю 800х480 пікселів. Він побудований на одноядерному CPU частотою 1 ГГц і оснащується 512 МБ оперативної пам'яті, 4 ГБ інтегрованої флеш-пам'яті, слотом для карток microSD об'ємом до 32 ГБ. У конфігурацію ME Tab U1 входить також фронтальна камера роздільною здатністю 0,3 Мп, адаптери бездротового зв'язку Wi-Fi і Bluetooth, акумуляторна батарея ємністю 3600 мАг.

ME Tab U1 буде поширюватися через роздрібний канал для всіх бажаючих за ціною $ 155. А ось друга новинка, HCL MyEdu Tab, розрахована виключно на індійські установи освіти: інститути та школи. Апарат, що володіє такими самими специфікаціями, як і ME Tab U1, буде запропонований школярам, ​​студентам і викладачам у двох виконаннях - MyEduTab K12 і MyEduTab HE (Higher Education). Різниця між версіями обумовлена ​​комплектами поставки (MyEduTab K12 комплектується картою пам'яті), встановленими навчальними програмами і ціною: вартість MyEduTab K12 заявлена ​​на рівні $ 225, ціна MyEduTab HE на $ 30 нижче.

Обидва вибраних планшети, ME Tab U1 і HCL MyEdu Tab, стануть доступні споживачам вже в поточному місяці.