Hewlett-Packard не планує випуск планшетів на платформі WoA

admin Новини hardware

Hewlett-Packard не планує випуск планшетів на платформі WoAЯк відомо, операційна система Microsoft Windows для планшетів, вихід якої запланований на друге півріччя, буде запропонована в двох варіантах - для апаратних платформ ARM і x86.

За даними джерела, компанія Hewlett-Packard (HP), що є найбільшим світовим виробником ПК, поки не планує випуск планшетів на платформі ARM з ОС Windows RT (Windows on ARM, WoA). Замість цього, вона зосередить сили на випуску планшетів з Windows 8 на платформі x86.

Враховуючи масштаби HP, це рішення є гарною новиною для виробників x86-сумісних мікропроцесорів, компаній Intel і AMD. І поганою новиною для ARM. Крім того, його можна вважати індикатором того, що Microsoft не вдалося переконати одного зі своїх найбільших партнерів у перспективності стратегії, що передбачає супровід кількох несумісних між собою версій операційної системи.

Раніше в HP розглядали можливість випуску планшетів на платформі WoA з використанням процесорів виробництва Qualcomm. За даними анонімного джерела, HP була однією з декількох компаній, які першими отримали доступ до Windows RT.

Хоча за словами представника HP, вибір на користь x86 був зроблений до оголошення Microsoft про намір випустити власний планшет на платформі ARM, не виключено, що воно теж вплинуло на HP.

Іншим міркуванням, на якому заснована позиція HP, є традиційна орієнтація компанії на корпоративний ринок, де, на думку виробника, питання спадкоємності і сумісності мають більше значення, ніж в споживчому сегменті.