IDT випускає перший контролер NV-DRAM для шини PCI Express Gen 3

admin Новини hardware

IDT випускає перший контролер NV-DRAM для шини PCI Express Gen 3Фахівці компанії Integrated Device Technology (IDT) створили перший у світі контролер NVM Express (NVMe, контролер енергонезалежної пам'яті NV-DRAM для шини PCI Express), відповідний специфікації PCI Express Gen 3. Він призначений для створення рішень корпоративного класу, в яких скомбінована пам'ять типу DRAM і NAND, розрахованих на установку в слот PCI Express.

Контролер IDT 89HF08P08AG3 підтримує до 32 ГБ пам'яті DDR3 SDRAM (від DDR3-800 до DDR3-1600) і вісім каналів флеш-пам'яті NAND. Контролер повністю відповідає вимогам стандарту NVMe, включаючи оптимізований регістровий інтерфейс, набір команд і функцій, необхідних для побудови високошвидкісних SSD для слоти PCI Express. За словами виробника, новинка забезпечує дуже високі швидкості читання і запису з довільним доступом. Крім того, до переваг вироби віднесені надмала затримка і висока надійність.

Контролер 89HF08P08AG3 NV-DRAM працює з пам'яттю DDR3 DRAM на швидкостях до 3 Гбіт/с. Якщо виявлено пропажа живлення, вміст пам'яті DRAM записується в NAND. Завдяки великій кількості каналів швидкість запису досягає 1 ГБ/с (точне значення залежить від типу і числа мікросхем пам'яті).

Побачити контролери IDT зможуть учасники та відвідувачі заходу IDF. Зараз доступні ознайомлювальні зразки IDT 89HF08P08AG3 в корпусах типу FCBGA розміром 25 x 25 мм.