Intel переносить випуск Ivy Bridge на літо

admin Новини hardware

Intel переносить випуск Ivy Bridge на літоУ новину про те, що Intel відкладає постачання процесорів Ivy Bridge, вірити хотіли не все. Деякі тематичні ресурси навіть встигли опублікувати якесь «спростування» з боку Intel. Однак реальність виявилася сувора до шанувальників продукції найбільшого світового виробника мікропроцесорів.

За словами джерела, віце-президент Intel Шон Мелоуні (Sean Maloney) повідомив виданню Financial Times, що, всупереч очікуванням аналітиків, поставки 22-нанометрових процесорів не почнуться в квітні.

Раніше в Intel називали весну цього року в якості терміну виходу процесорів нового покоління. Найбільш оптимістично налаштовані спостерігачі розуміли під цим намір почати поставки в другій половині березня.

«Тепер я думаю, це може бути червень», - так позначив новий термін випуску Ivy Bridge пан Мелоуні. Він не став уточнювати, чи новий термін початку поставок до всіх процесорів Ivy Bridge або тільки до деяких. Зате назвав причину затримки - складнощі з новим технологічним процесом.

Джерело наводить такі дані, отримані від представника аналітичної компанії In-Stat: випуск серверних моделей Ivy Bridge відбудеться 29 квітня, моделей Core i5 і i7 для мобільних ПК - 3 червня, Core i3 - 24 червня.