Intel всерйоз зацікавилася електронікою для автомобілів

admin Новини hardware

Intel всерйоз зацікавилася електронікою для автомобілівДень, що трапляється раз на чотири роки, компанія Intel вибрала для того, щоб оголосити про запуск серії інвестиційних проектів в галузі автомобілебудування. Їх основною метою названа розробка принципово нових рішень для автомобілів з розвиненими комунікаційними можливостями.

Інвестиції включають в себе підтримку центру Automotive Innovation and Product Development Center в Карлсруе (Німеччина), розширення досліджень підрозділів Interaction and Experience Research (IXR) у сфері автомобілебудування, організацію академічної програми і створення фонду Intel Capital Connected Car Investment Fund з капіталом $ 100 млн.

З метою вивчення процесу взаємодії людини, автомобіля і інформаційних технологій розширена європейська мережа дослідних лабораторій Intel Labs Europe, яка об'єднує 27 центрів та понад 1500 фахівців. За задумом Intel, центр Automotive Innovation and Product Development Center, який став новим підрозділом Intel Labs Europe, зможе прискорити впровадження інновацій та розробку продуктів для автомобільних інформаційно-розважальних систем і засобів обробки та передачі інформації.

Як стверджується, він буде виступати в якості світового центру передового досвіду Intel для розробки продуктів і технологій для автомобільних інформаційно-розважальних систем і засобів обробки і передачі інформації. Центр буде займатися оптимізацією технологій Intel для додатків і сервісів, а також буде здійснювати інтеграцію побутової електроніки, оптимізацію продуктивності та проектування систем.

Центр розташований недалеко від провідних технічних університетів і цілої мережі розробників апаратних і програмних рішень для автомобільної галузі. На території центру передбачений майданчик для практичних випробувань автомобілів. Крім того, центр має найсучасніше контрольно-вимірювальне обладнання, безліч мереж для передачі супутникових, телевізійних, цифрових сигналів і сигналів системи GPS та інфраструктуру світового рівня.

Крім того, Intel Capital інвестує кошти в академічну програму, спрямовану на розвиток інновацій. В рамках цієї програми будуть проводитися фундаментальні та прикладні дослідження, розроблятися навчальні плани і програми для обміну практичним досвідом між Intel і представниками наукового співтовариства і автомобільної індустрії. Програма буде реалізовуватися на базі центру в Карлсруе і в тісній взаємодії з мережею дослідників, розробників і лабораторій Intel.

Очікується, що нова інформація про моделі і принципи поведінки людей в автомобілі, отримана підрозділом Interaction and Experience Research (IXR), дозволить, зрештою, зробити процес управління автомобілем більш комфортним і безпечним. Зокрема, Intel шукає нові варіанти використання мережі Інтернет, датчиків і контекстно-орієнтованої технології для визначення саме тієї інформації, яка необхідна водієві та пасажирам в певний момент часу.

Що стосується фонду Intel Capital Connected Car Fund, його завданням стане інтеграція систем автомобіля з побутовою електронікою і розробкою нових додатків і сервісів на базі технологій Intel. Протягом найближчих п'яти років Intel Capital буде займатися інвестуванням в компанії, що розробляють апаратні і програмні рішення для автомобільної промисловості.