Комбайн Addonics MMT

admin Новини hardware

Addonics TechnologiesЗмінні жорсткі диски, карти пам'яті різних форматів, оптичні диски декількох поколінь - користувачів оточує більша кількість носіїв інформації, ніж можна уявити на перший погляд. Особливо гостро різноманітність сприймається, коли з'являється необхідність прочитати або записати носій на конкретному ПК, де відповідна підтримка відсутня.Маючи пристрій, представлений компанією Addonics Technologies під назвою Multi-Media Tower (MMT), в таку ситуацію потрапити досить складно.

Пристрій являє собою комбайн, що підтримує різноманітні носії. Доступно дві конфігурації, так що можна вибрати ту, яка більше підходить для конкретних програм.

Комбайн Addonics MMT

В алюмінієвому корпусі знаходяться слоти для змінних жорстких дисків, оптичний привід (можна вибрати модель з підтримкою Blu-Ray), пристрій для роботи з картами пам'яті великої кількості форматів, роз'єм для підключення накопичувачів з інтерфейсом micro SATA і карт пам'яті CFast. Комбайн підключається до мобільного або настільного ПК за допомогою інтерфейсу eSATA, сумісного з мультиплікаторами портів.

За словами компанії, для роботи з MMT не потрібні ніякі драйвери або інше програмне забезпечення. Список сумісних ОС включає Windows 2000, Mac OS 10.6, Linux kernel 2.4 і новіші версії цих систем.( Можливо зацікавить - Elpida починає постачання модулів DDR3 SODIMM об'ємом 4 ГБ на 30-нанометрових мікросхемах)

У моделі Multi-Media Tower Deluxe передбачено підключення до чотирьох накопичувачів з інтерфейсом SATA і одного приводу DVD-RRW. Ціна цього комбайна дорівнює $ 415.

У моделі Multi-Media Tower Pro є місце для двох дисків, встановлений привід Blu-Ray, картридер що підтримує 15 форматів, роз'єм micro SATA. Ціна цієї моделі дорівнює $ 525.