AMD і Intel відмовляться від аналогових інтерфейсів підключення дисплеїв

admin Новини hardware

виробники відмовляться від інтерфейсу D-SubКілька найбільших виробників персональних комп'ютерів і комплектуючих протягом найближчих років мають намір повністю відмовитися від використання застарілих аналогових інтерфейсів підключення дисплеїв.

До 2013 року AMD і Intel хочуть відмовитися від застосування технології низьковольтної диференціальної передачі сигналів (LVDS).

Цей стандарт спочатку розроблявся і просувався компанією Texas Instruments.

У комп'ютерній індустрії низьковольтна диференціальна передача сигналів використовується з 1994 року для створення високошвидкісних мереж і комп'ютерних шин.(Перегляньте статтю - мобільна платформа Intel нового покоління)

У 2015 році, як очікується, виробники відмовляться від широко поширеного аналогового інтерфейсу D-Sub. Приблизно в ці ж терміни в минуле відійде і інтерфейс DVI-I.

Нова ініціатива спрямована перш за все на просування сучасних цифрових інтерфейсів DisplayPort і HDMI, які не тільки забезпечують більш високі дозволи і глибину кольору, але і дозволяють добитися зниження енергоспоживання та економії місця всередині корпусів портативних комп'ютерів.

Крім AMD і Intel, ініціативу вже підтримали компанії Dell, Lenovo, Samsung і LG Display.