Кращі домашні лазерні принтери

admin Новини hardware

Кращі домашні лазерні принтериКомпанія Ricoh представила свою першу лінійку бюджетних лазерних принтерів для домашніх користувачів Aficio SP 100.

Нова серія включає три моделі для монохромного друку формату А4: принтер Aficio SP 100, МФУ «3-в-1» Aficio SP 100SU з функціями принтера, копіра і сканера, а також МФУ «4-в-1» Aficio SP 100SF з додатковими можливостями факсу. На додаток до принтерів Aficio SP 100 в продажі з'явиться оригінальний тонер Ricoh. Картриджі для нової лінійки сконструйовані таким чином, що їх можна легко перезаправити.

Серія Aficio SP 100 була розроблена з урахуванням всіх технологій, які Ricoh використовує при створенні пристроїв професійного друку. Пікове навантаження нових домашніх моделей становить до 10 000 відбитків на місяць. Швидкість друку всіх моделей лінійки Aficio SP 100 - 13 сторінок в хвилину при дозволі 1200х600 dpi. Як відзначає виробник, вдосконалена система терморегуляції дозволила відмовитися від вбудованих вентиляторів, тому всі моделі серії Aficio SP 100 практично безшумні і підходять для установки на робочому столі. Зручний фронтальний доступ до пристроїв спрощує процес обслуговування.

За даними Ricoh, Aficio SP 100 - це на сьогоднішній день самий компактний по висоті домашний принтер у світі. Для цієї моделі вона складає всього 119 мм. На поверхні принтера можна розмістити будь-які робочі приналежності або покласти документи, заощадивши місце на столі. Принтер готовий до роботи вже через 25 секунд після включення.

Багатофункціональний принтер Aficio SP 100SU - зручний у використанні апарат «3-в-1», який підходить для повсякденних завдань. У цьому пристрої також доступна функція швидкого копіювання посвідчення особи. Надійні та економічні МФУ «4-в-1» Aficio SP 100SF допомагають організувати процес документообігу в домашньому офісі. Пристрої з професійною якістю друку володіють хорошою продуктивністю і довгим терміном служби. Як і Aficio SP 100SU, багатофункціональні моделі і Aficio SP 100SF обладнані повнокольоровими сканерами з роздільною здатністю 600x600 dpi.

Стартовий ресурс картриджа до пристроїв серії Aficio SP100 становить 500 копій. При цьому на додаток до принтерів Ricoh поставляє оригінальний тонер для перезаправки картриджів. Дозаправити картриджі можна в сервісних центрах і у сертифікованих партнерів Ricoh. На перезаправлені оригінальним тонером принтери зберігається повна гарантія виробника.