Cisco випустила домашні бездротові маршрутизатори і комутатори Linksys E

admin Новини hardware

Cisco випустила домашні бездротові маршрутизатори і комутатори Linksys EНа використання в домашніх мережах орієнтовані пристрої сімейства Linksys E, представлені компанією Cisco. У список новинок увійшли бездротові маршрутизатори і комутатори.П'ять роутерів, запропонованих у ціновому діапазоні від $ 60 до $ 160, дозволяють задовільнити запити широкого кола домашніх користувачів.

Дві молодші моделі підтримують роботу в діапазоні 2,4 ГГц, тоді як старші - у двох діапазонах: 2,4 і 5 ГГц. При цьому у всіх використовується технологія багатоканального прийому і передачі, що дозволяє отримати швидкість обміну до 450 Мбіт/с. Можливість проводового підключення представлена чотирма портами: у випадку трьох молодших моделей - Ethernet 10/100 Мбіт / с, а в разі двох старших - Gigabit Ethernet. Крім цього, старші моделі мають порти USB, дозволяючи організувати спільний доступ до принтерів та накопичувачів.

У комплект поставки Linksys E1200, E1500, E2500, E3200 і E4200 входить ПЗ Cisco Connect, що спрощує процес розгортання і налаштування мережі.

Одночасно випущено три комутатора для провідних ліній ціною від $ 30 до $ 75. У них реалізовані функції «plug and play» для пристроїв з інтерфейсом Ethernet, Quality of Service (QoS), автоматичне визначення активних портів і функції енергозбереження. Модель SE1500 має п'ять портів Ethernet 10/100 Мбіт/с, модель SE2500 - п'ять портів Gigabit Ethernet, а модель SE2800 - вісім портів Gigabit Ethernet.

Продажі всіх перерахованих моделей вже почалися.