Максимальний обсяг масиву Winchester Systems EcoRAID дорівнює 96 ТБ

admin Новини hardware

EcoRAIDКомпанія Winchester Systems, в минулому році збільшила максимальний обсяг сховища з мережевим підключенням FlashNAS до 800 ТБ, не залишає без уваги масиви накопичувачів, призначені для оснащення серверів і обчислювальних центрів.

Нова лінія, що отримала назву EcoRAID, розрахована на підключення до хосту по інтерфейсу iSCSI, SAS або Fibre Channel і має максимальний обсяг 96 ТБ. У комплект постачання входить ПО CA ARCserve Replication. У базовий блок EcoRAID типорозміру 2U можна встановити один або два контролери та 12 жорстких дисків з інтерфейсами SAS або SATA об'ємом до 2 ТБ кожен. У сумі це дає обсяг 24 ТБ. Базовий блок підтримує підключення до трьох блоків розширення того ж типорозміру, в кожному з яких також може бути встановлено 12 накопичувачів. Таким чином, максимальний обсяг масиву дорівнює 96 ТБ. Система з одним контролером має два порти, з двома контролерами - чотири.(Можливо зацікавить - GeForce GTX 570)

Список підтримуваних ОС включає Windows Server, Red Hat і Suse Linux, Solaris. Крім того, масиви EcoRAID повністю сумісні з віртуальними середовищами VMware, Hyper-V, KVM і Xen. Передбачена гаряча заміна всіх компонентів, можливість вибору конфігурації RAID 0, 1, 3, 5, 6 і 10, оновлення вбудованого ПЗ безпосередньо в ході роботи, вирівнювання навантаження між каналами і резервування каналів. Кожен контролер має 2 ГБ кеш-пам'яті і літієво-іонну батарею, заряду якої достатньо для запису вмісту кеш-пам'яті на диски у разі збою в підсистемі живлення. Базовий блок EcoRAID з 12 накопичувачами об'ємом по 1 ТБ з інтерфейсом SATA коштує $ 7600.