Міні-комп'ютер у захищеному виконанні Themis NanoPAK

admin Новини hardware

Міні-комп'ютер у захищеному виконанні Themis NanoPAKКомпанія Themis Computer анонсувала випуск міні-комп'ютерів NanoPAK на платформі AMD Fusion. Новинка в посиленому виконанні, за словами виробника, «націлена на безліч екстремальних комерційних і військових програм», в числі яких згадано управління в реальному масштабі часу, бортові системи, «розумні» дисплеї і роботи.

Діапазон температур, в якому система з пасивним охолодженням зберігає працездатність, простирається від -40 ° C до +55 ° C (за допомогою установки радіатора можливе розширення верхньої межі до +71 ° C).

Говорячи, що основою системи є гібридний процесор AMD, виробник не уточнює його модель, хоча і називає кількість ядер CPU - одне або два, і потокових процесорів GPU - до 80. Доступна також модифікація на процесорі Intel Atom N455. Максимальна тактова частота процесора - 1,66 ГГц, об'єм оперативної пам'яті DDR3 - 4 ГБ, флеш-пам'яті - до 128 ГБ. Список підтримуваних ОС включає Windows, Linux, LynxOS-178. При габаритах 89х21х89 мм міні-комп'ютер важить 180 г.

Живиться він від зовнішнього джерела постійного струму з напругою 9-60 В. Що стосується захисту від зовнішніх впливів, про її ступінь дозволяє судити відповідність вимогам військових стандартів MIL-STD-810G і MIL-STD-461F. Ціну NanoPAK виробник повідомляє за запитом.