Мобільні платформи Nvidia Logan і Parker отримають GPU Kepler і Maxwell

admin Новини hardware

Мобільні платформи Nvidia Logan і Parker отримають GPU Kepler і MaxwellНевдача з Tegra 3 не заважає Nvidia планувати подальший розвиток однокристальних мобільних платформ. На конференції GTC 2013 глава компанії Дженсен Хуанг (Jen-Hsun Huang) розповів про плани випуску наступних процесорів Tegra.

Наступними представниками сімейства Tegra стануть Logan і Parker. Вони будуть підтримувати CUDA. При цьому в конфігурацію Logan увійде GPU Kepler, а що стосується Parker - це буде об'єднання 64-розрядного CPU ARM (Project Denver) і GPU Maxwell. Поява Logan запланована на початок 2014 року, черга Parker прийде не раніше 2015.

Наявність у Logan графічного процесора на архітектурі Kepler дозволить забезпечити підтримку не тільки CUDA 5, але і інших технологій, включаючи PhysX і Open GL 4.3.

Вхідні в конфігурацію Parker CPU і GPU матимуть взаємний доступ до пам'яті один одного - ця можливість буде реалізована в Maxwell за допомогою механізму «уніфікованої віртуальної пам'яті».

Цікавий факт: умовні назви однокристальних систем Nvidia - імена персонажів коміксів, умовні назви графічних процесорів - прізвища відомих вчених.