Монітор NEC MultiSync MD242C2 призначений для медичних установ

admin Новини hardware

Монітор NEC MultiSync MD242C2 призначений для медичних установКомпанія NEC повідомила про випуск нового монітора - MultiSync MD242C2. Новинка призначена спеціально для медичних установ, де вона може використовуватися в складі діагностичних комплексів, апаратів МРТ та рентгенографії.

В основі монітора лежить РК-панель типу IPS діагоналлю 24,1 дюйма роздільною здатністю 1920 х 1200 точок з наступними характеристиками: яскравість - 350 кд / кв.м, контрастність - 1 000:1, час реакції пікселя - 8 мс, кути огляду - 178 градусів по вертикалі і горизонталі. Для представлення кольору використовуються програмовані 14-розрядні таблиці відповідності (LUT - Look-Up-Table), за рахунок чого забезпечується більш точне відтворення відтінків сірого в темних областях.

Як і інші монітори NEC, призначені для професійного застосування, MultiSync MD242C2 оснащений датчиками руху і освітлення. Перший стежить за наявністю або відсутністю користувача за дисплеєм і, якщо останній кудись відлучиться, відключає монітор, а другий регулює яскравість картинки на екрані залежно від яскравості освітлення приміщення. Також в моніторі реалізовані функції PIP (Picture-in-Picture) і PBP (Picture-by-Picture), а сам дисплей поставлений на трансформовану підставку, підтримуючу переклад екрану з альбомного режиму роботи в портретний (pivot).

Виробник оснастив монітор чотирма відеовходами (DisplayPort, DVI-D, HDMI, Mini D-Sub), однак вони можуть бути і не затребувані, адже також передбачена можливість з'єднання з ПК за допомогою порту USB. Причому цих портів два, і одночасно монітор може бути з'єднаний з двома комп'ютерами.

Габаритні розміри NEC MultiSync MD242C2 - 556,8 х 227,6 х 378-528 мм, маса - 10,2 кг. Про вартість монітора даних немає.