Cмартбук MGX

admin Новини hardware

MGXСегмент смартбуків, який колись здавався дуже перспективним, закинутий на догоду планшетним комп'ютерам і ультратонким ноутбукам, які більш привабливі для споживачів. Однак це не означає, що нові смартбуки не розробляються: компанія NEC днями продемонструвала в Японії мініатюрний портативний комп'ютер під управлінням ОС Android. Новинка одержала найменування MGX.

Смартбук MGX є прототипом (поява його в продажу очікується не раніше ніж через рік), тому повний перелік специфікацій відсутній. Відомо, що апарат оснащений сенсорним 7-дюймовим дисплеєм OLED роздільною здатністю 1024 х 600 пікселів, модулями Wi-Fi і HSUPA, приймачем GPS, однак про використовувану в ньому апаратну платформу - ні слова.

NEC показала прототип смартбука під управлінням AndroidЗате габаритні розміри, маса і час автономної роботи смартбука MGX таємниці не представляють: 215х109х9,9 мм, 350 грамів і 10 годин роботи відповідно. Хочеться відзначити, що за наявності механічної клавіатури QWERTY і складній конструкції корпусу, апарат все одно тонше чи не половини відомих планшетів. Що стосується операційної системи, то в її ролі виступає Android 2.3.

Технології, закладені в прототип смартбука, японська компанія планує реалізувати в готових виробах не раніше 2013 року. Передбачувана ціна смартбука MGX на той, майбутній час - близько $ 1000.