Ноутбуки Lenovo ThinkPad X, T, W і L отримують оновлення з чіпами Intel Ivy Bridge

admin Новини hardware

Ноутбуки Lenovo ThinkPad X, T, W і L отримують оновлення з чіпами Intel Ivy BridgeУкупі з презентацією мобільного комп'ютера ThinkPad X1 Carbon, позиціонується як найлегший у світі 14-дюймовий ультрабук, компанія Lenovo офіційно анонсувала оновлення своїх ноутбуків ThinkPad серій X, T, W і L, які переводяться на нову апаратну платформу Intel Ivy Bridge.

Як повідомляється, поєднання процесорів Intel Core третього покоління і фірмовою функціональності Enhanced Experience 3.0 (EE 3.0) з технологією RapidBoot дозволяє даними лептопам завантажуватися на 40 відсотків швидше в порівнянні зі стандартним комп'ютером на базі Windows 7.

З особливостей оновлених ноутбуків Lenovo ThinkPad X, T, W і L виробник відзначає нову клавіатуру ThinkPad Precision Keyboard з опцією підсвічування, підтримку об'ємного звуку і якісні дисплеї з високим дозволом і яскравістю 300 ніт, а також підтримку мереж четвертого покоління LTE (на окремих моделях) і загальну надійність конструкції. Крім того, скажімо, в моделях серії ThinkPad T є веб-камера з HD-роздільною здатністю і технологія швидкої зарядки RapidCharge плюс порти USB 3.0, а мобільна робоча станція ThinkPad W530 пропонує графіком NVIDIA Quadro. У продажу ноутбук lenovo з'явиться в червні за стартовими цінами від $ 879 до $ 1529.