Нове покоління планшетів Amazon Kindle Fire HD отримає однокристальні системи Snapdragon 800

admin Новини hardware

Нове покоління планшетів Amazon Kindle Fire HD отримає однокристальні системи Snapdragon 800На початку місяця ресурс BGR ексклюзивно повідав про деякі параметри нових планшетів Amazon Kindle Fire. Тоді інформація стосувалася екранів. Нагадаємо, що найбільш вражаючим дисплеєм повинен бути обладнаний старший планшет сімейства Fire HD з діагоналлю 8,9 дюйма і роздільною здатністю 2560х1600 пікселів.

Тепер той же ресурс розповів про інші характеристиках очікуваних новинок. Отже, джерело стверджує, що моделі Fire HD (як семидюймова, так і старша версія) будуть оснащуватися SoC Qualcomm Snapdragon 800 і 2 ГБ оперативної пам'яті. Семидюймова модель буде доступна у версіях з 16, 32 і 64 ГБ пам'яті. Напевно, це ж стосується і інших моделей.

Відомо також про наявність фронтальної камери невідомої роздільної здатності. Топова модель у свою чергу отримає і тилову камеру роздільною здатністю 8 Мп. Маса першої моделі складе приблизно 390 г, маса моделі з екраном 8,9 дюйма - приблизно 570 р. Крім цього повідомляється про досить тонкі рамки навколо дисплеїв.

Очікувати пристрої слід на початку осені. Пам'ятаючи про вартість минулих моделей Kindle Fire, можна припустити, що нові пристрої, незважаючи на вражаючі показники, так само зможуть похвалитися гуманної ціною. При цьому модель Kindle Fire HD з семидюймовим екраном так і проситься в конкуренти новому Nexus 7.