Нові MacBook Pro

admin Новини hardware

Нові MacBook ProВеб-сайт MacGeneration з посиланням на власні джерела повідомляє нові деталі про конфігурацію оновлених ноутбуків MacBook Pro, офіційний дебют яких очікується вже завтра.

Джерело веб-сайту повідомляє, що одночасно з появою нових MacBook Pro Apple припинить випуск «білих» MacBook в пластиковому корпусі. Таким чином початковою пропозицією Apple на ринку ноутбуків стане 11-дюймовий MacBook Air, який зараз коштує стільки ж, скільки і MacBook - 999 дол (у США).

MacGeneration підтверджує повідомлення про те, що у всіх нових MacBook Pro будуть використані роздільні накопичувачі для операційної системи і документів: Mac OS X і додатки будуть зберігатися на накопичувачі SSD формату mSATA об'ємом 16 ГБ, а документи та інші файли - на звичайних HDD. Крім того, в 15 - і 17-дюймових моделях з'явиться можливість заміни оптичного приводу SuperDrive на ще один SSD. 13-дюймові моделі отримають процесори Intel Core i3, третій порт USB і опціональний матовий дисплей. Нові MacBook Pro будуть оснащуватися дисплеями зі збільшеною роздільною здатністю: 13-дюймові - 1440х900 пікселів, 15-дюймові - 1680х1050 пікселів. 17-дюймова модель отримає штатний ОЗУ об'ємом 8 ГБ.

Крім того, за словами джерела веб-сайту, нові моделі будуть на 200-300 г легше попередниць: новий 13-дюймовий MacBook Pro важить 1,8 кг, 15-дюймовий - 2,3 кг, 17-дюймовий - 2,65 кг . Незважаючи на поліпшену мобільність, час автономної роботи збільшиться: 12 годин без перезарядки батареї для 13-дюймової моделі та 10 годин - для 15-дюймової.

Нарешті, ще один обізнаний співрозмовник MacGeneration підтвердив численні повідомлення про те, що в нових MacBook Pro дебютує нова технологія передачі даних. На думку багатьох спостерігачів, мова йде про оптичну технологію Intel Light Peak. За деякими даними завтра ж Intel проведе прес-конференцію, на якій буде оголошено про готовність Light Peak до застосування в серійних продуктах.

P.S.Цікавий неттоп T2 на платформі Інтел