NVIDIA анонсувала перший в галузі хмарний GPU VGX K2

admin Новини hardware

NVIDIA анонсувала перший в галузі хмарний GPU VGX K2З її допомогою інженери і професіонали в галузі дизайну зможуть працювати практично на будь-якому пристрої, зберігаючи доступ до обчислювальної та графічної продуктивності GPU рівня робочої станції. Так характеризує представлену сьогодні новинку компанія NVIDIA. Мова йде про NVIDIA VGX K2 - за словами виробника, першому в галузі «хмарний GPU».

Основою NVIDIA VGX K2 є архітектура NVIDIA Kepler, а в «хмару» новий GPU поміщає анонсована в травні платформа NVIDIA VGX.

Платформа NVIDIA VGX використовує GPU, щоб надати користувачам ноутбуків, планшетів і смартфонів доступ до віртуальних робочих столів з ​​продуктивністю робочої станції, включаючи мультимедійні можливості і 3D-графіку.

На платі VGX K2 знаходиться два графічних процесора, у розпорядженні кожного з яких - 4 ГБ оперативної пам'яті.

Виробник відзначає малі затримки, забезпечувані фірмовою технологією, на яку подана заявка на патент, і високу енергетичну ефективність рішення.

Поставки NVIDIA VGX K2 по каналах провідних виробників серверів, що працюють на умовах OEM, повинні стартувати на початку 2013 року.