3D-карти Nvidia GeForce GTX 880 і 880 Ti будуть продуктивніше й дешевше аналогів із серії 700

admin Новини hardware

3D-карти Nvidia GeForce GTX 880 і 880 Ti будуть продуктивніше й дешевше аналогів із серії 700За словами джерела, 3D-карти на 20-нанометрових графічних процесорах Nvidia Maxwell будуть не тільки продуктивніше своїх попередниць, але і доступніше їх за ціною.

Говорячи більш точно, модель GeForce GTX 880 перевершить модель GTX 780, а GTX 880 Ti - GTX 780 Ti. Втім, це легко можна було припустити, виходячи зі здорового глузду. А от твердження про більш доступних цінах, ймовірно, покликане підігріти інтерес до новинок. Хоча можливо, мова йде не про роздрібну ціну, а про собівартість, оскільки Nvidia важко запідозрити в бажанні добровільно відмовитися від прибутку.

За наявними даними, компанія TSMC вже почала серійний випуск 20-нанометрової продукції для Nvidia і AMD. Це дозволяє сподіватися на появу 3D-карт нового покоління вже в кінці цього або початку наступного року.

Раніше вже з'являлися повідомлення про те, що модель верхнього сегмента на 20-нанометровому GPU Maxwell буде випущена в кінці поточного року. Це цілком може бути GeForce GTX 880. Про те, чи випустить Nvidia модель нового покоління до кінця року, побічно дозволить судити випуск проміжної моделі на 28-нанометровому GPU Maxwell, до якого Nvidia може спонукати інформація про те, що AMD вже готує власні перехідні рішення.