Об'єм карт пам'яті Transcend Premium CompactFlash 800x досягає 256 ГБ

admin Новини hardware

Об'єм карт пам'яті Transcend Premium CompactFlash 800x досягає 256 ГБКомпанія Transcend Information оголосила про випуск карт пам'яті серії Premium CompactFlash 800x. Ці носії характеризуються високою швидкістю і великим обсягом - від 64 до 256 ГБ. Виробник розраховує, що новими картками пам'яті зацікавляться професійні фотографи.

Як стверджується, нові картки формату CompactFlash демонструють в режимі читання швидкість до 120 МБ/с, а в режимі запису - до 60 МБ/с. Використовуючи їх спільно з сучасними дзеркальними камерами, можна не турбуватися про затримки при серійній зйомці або зйомці відео високої чіткості. Висока швидкість читання дозволяє швидко перенести відзняті матеріали на комп'ютер.

Нові картки доповнили в асортименті компанії картки Ultimate CompactFlash 1000x, випущені в минулому році.

Карти пам'яті Transcend CompactFlash серій Ultimate і Premium відповідають специфікації Video Performance Guarantee ( VPG -20). Це означає, що вони підходять для зйомки відео, гарантовано дозволяючи записувати відеодані зі швидкістю не нижче 20 МБ/с без випадання кадрів. У картках використовується пам'ять MLC NAND, а для підвищення надійності використовується вбудований механізм виявлення і корекції помилок BCH ECC.

Ціна картки Transcend Premium CompactFlash 800x об'ємом 64 ГБ дорівнює $ 179, 128 ГБ - $ 349, 256 ГБ - $ 699.