Перехід на мобільну платформу Intel нового покоління затримується

admin Новини hardware

Перехід на Huron River затримуєтьсяПерехід на мобільну платформу Intel наступного покоління з кодовим ім'ям Huron River затримається на кілька місяців.

Huron River повинна прийти на зміну сучасній платформі Calpella. Основу Huron River складуть 32-нанометрові процесори Sandy Bridge з двома і чотирма ядрами.

Чіпи отримають інтегрований графічний контроллер і контроллер пам'яті DDR3-1600. Для платформи Huron River заявлена підтримка бездротового зв'язку Wi-Fi і WiMAX, а також технології Wireless Display, що дозволяє передавати зображення з ноутбука на телевізор високої чіткості через бездротове з'єднання.(Цікаво - VIA EPIA-P830)

За інформацією веб-джерел, «Інтел» прийняла рішення зменшити знижки на компоненти Huron River для виробників першого ешелону на кшталт Acer, ASUS, Dell і HP. А значить, впровадження платформи запізниться.

Причина рішення Intel полягає в тому, що корпорації і партнерам необхідно реалізувати великі обсяги накопичених компонентів платформи Calpella. Як мінімум протягом двох-трьох місяців основна маса Intel-ноутбуків, представлених на ринку, буде використовувати саме ці апаратні складові.

Втім,  це не означає, що портативні комп'ютери на основі Huron River не з'являться на виставці CES 2011, яка пройде з 6 до 9 січня в Лас-Вегасі (Невада, США).