Платформа HiSilicon Kirin 620 набирає в AnTuTu менше 30 000 балів

admin Новини hardware

Платформа HiSilicon Kirin 620 набирає в AnTuTu менше 30 000 балівТиждень тому компанія Huawei анонсувала свою першу 64-розрядну однокристальну платформу HiSilicon Kirin 620. Всупереч очікуванням, дане рішення орієнтоване на апарати середньої цінової категорії.

У конфігурацію платформи входять вісім процесорних ядер Cortex-A53 з частотою всього 1,2 ГГц і GPU Mali-450MP4. Трохи пізніше стало відомо, що першим носієм нового процесора стане модифікація смартфона Honor 4x. Судячи з усього, саме вона пройшла тестування в пакеті AnTuTu, що дозволило дізнатися рівень продуктивності Kirin 620, нехай це і досить умовний показник.

Отже, смартфон в конфігурації з 1 ГБ оперативної пам'яті набрав всього 27741 бал. За сучасними мірками це досить скромний показник. Приміром, старенький двоядерний Snapdragon S4 Pro (MSM8960T), який служить серцем декількох смартфонів Motorola (в тому числі, Moto X першого покоління), набирає близько 26 000 балів. Та й власна платформа Kirin 910, заснована на морально застарілих ядрах Cortex-A9, трохи випереджає новачка. Звичайно, AnTuTu є синтетичним тестом, і судити за його результатами про швидкість роботи апарату в реальних умовах, некоректно, та й орієнтований новий процесор далеко не на топовий сегмент. Можливо, низький бал обумовлений невисокою частотою, а також досить старим GPU.