Plextor зацікавилася корпоративними SSD

admin Новини hardware

Plextor зацікавилася корпоративними SSDВиставку Consumer Electronics Show (CES) 2013, яка пройде з 8 по 13 січня майбутнього року в Лас-Вегасі, компанія Plextor вибрала місцем свого дебюту на новому ринку. Саме тут виробник представить свої перші корпоративні твердотільні накопичувачі.

Поки невідомі не те що технічні характеристики, але навіть назви моделей. Разом з тим, виробник натякає, що уявлення про його потенціал в цій галузі дають, представлені в серпні цього року, накопичувачі M5 Pro. За словами Plextor, ці SSD, оснащені інтерфейсом SATA 6 Гбіт/с, є «одними з найшвидших, якщо не самими швидким» SSD в своїй категорії. До достоїнств накопичувачів виробник відносить підтримку шифрування за алгоритмом AES з 256-розрядним ключем і ексклюзивну технологію двоступеневого захисту даних Plextor TrueProtect.

Накопичувачі M5 Pro здатні розвинути в режимі читання швидкість до 540 МБ/с, в режимі запису - до 470 МБ/с. Їх продуктивність в режимі читання досягає 100000, в режимі запису - 88000 IOPS.