Процесори AMD FX повернуться, щоб посперечатися з Intel Core i7 Extreme Edition

admin Новини hardware

Процесори AMD FX повернутьсяЗа повідомленням наших колег, у цьому році компанія AMD може відродити серію процесорів FX, включивши в неї моделі для настільних систем, засновані на ядрі Bulldozer.

Як відомо, AMD не стала використовувати позначення FX для процесорів Phenom і Phenom II, оскільки це могло призвести до девальвації іміджу серії, покликаної боротися за лідерство в самому верхньому сегменті. 

Замість цього для позначення процесорів з розблокованим множником BClk використовується словосполучення Black Edition.(перегляньте - MSI WindTop AE2050 - перший моноблочний комп'ютер на платформі AMD Brazos)

Що стосується рішень, яким належить відродити марку FX, поки є відомості про два з них.  Це безкомпромісний восьмиядерний процесор Zambezi, який отримає позначення AMD Vision Black FX, і більш доступні процесори AMD Ultimate Vision FX.

Новинкам, поява яких очікується навесні цього року, доведеться зійтися у битві за визнання покупців з процесорами Intel верхнього сегменту, включаючи Intel Core i7 Extreme Edition.