Qualcomm сподівається подолати дефіцит 28-нанометрових процесорів до кінця року

admin Новини hardware

Qualcomm сподівається подолати дефіцит 28-нанометрових процесорів до кінця рокуАгентство Reuters з посиланням на слова керівництва компанії Qualcomm повідомляє, що дефіцит 28-нанометрових мікросхем вдасться подолати ближче до кінця року. Як відомо, продукцію Qualcomm на контрактній основі випускає компанія TSMC.

Повідомлення про те, що TSMC має труднощі з задоволенням попиту на 28-нанометрову продукцію, звучали неодноразово. Очікування того, що проблеми будуть подолані до кінця року, можна вважати підтвердженням того, що вони до сих пір існують.

Зараз, за словами глави Qualcomm, поставки 28-нанометрових процесорів будуть поступово збільшуватися.

«Мета - забезпечити всіх достатньою кількістю продукції», - сказав Пол Джейкобс (Paul Jacobs), генеральний директор і президент Qualcomm, кореспонденту Reuters в кулуарах ділової зустрічі на Тайвані. Пан Джейкобс додав, що його компанія тісно співпрацює з TSMC та іншими контрактними виробниками, з метою збільшити поставки мікросхем.

Нагадаємо, брак процесорів Qualcomm Snapdragon S4, що випускаються TSMC по 28-нанометровим техпроцесом, змусила виробників смартфонів шукати альтернативи.

У квітні Qualcomm навіть довелося попередити замовників про можливий дефіцит і передати частину замовлень іншому контрактному виробникові, компанії United Microelectronics (UMC). Однокристальні системи Qualcomm широко використовуються в смартфонах і планшетах, ринок яких зараз швидко зростає.