Ricoh випустила кольорові гелеві принтери для офісу

admin Новини hardware

Ricoh випустила кольорові гелеві принтери для офісуКомпанія Ricoh представила лінійку недорогих кольорових принтерів з технологією GELJET Aficio SG 2100N, Aficio SG 3110DN і Aficio SG 3110DNw. Новинки займають мало місця, мають фронтальний доступ і легко підключаються до інших пристроїв, в тому числі по Wi-Fi (SG 3110DNw). Принтери друкують зі швидкістю до 29 сторінок на хвилину, що збільшує продуктивність в офісі.

Як відзначає виробник, головна перевага принтерів Aficio SG 2100N/SG 3110DN/SG 3110DNw - швидкосохнучий гель Liquid Gel від Ricoh, який використовується замість стандартних чорнила. Таким кольоровим відбиткам протягом багатьох років не страшні ні вода, ні сонячне світло.

Wi-Fi принтер Aficio SG 2100N/SG 3110DN/SG 3110DNw підходять для невеликих офісів, всі операції здійснюються з фронтального боку апарату. Користувачі можуть вибрати будь-який комфортний спосіб підключення: за допомогою мережевого інтерфейсу і USB 2.0 для моделей Aficio SG 2100N і SG 3110DN, або по Wi-Fi для Aficio SG 3110DNw. Також здійснюється підтримка інтернет-протоколу IPV6 і різних операційних систем, включаючи Windows 64біт і Mac OS X.

За словами Ricoh, нові принтери допомагають знизити витрати - кольорові документи можна друкувати практично за вартістю монохромних завдяки режиму ECOnomy Colour. Економити допомагає і технологія поліпшеної системи підкачки, яка знижує споживання гелю.

Wi-Fi принтер Aficio SG 3110DNw використовує функцію автоматичного двостороннього друку для зменшення витрат паперу, може оснащуватися картриджами підвищеної ємності, завдяки чому скорочуються витрати на друк і частота обслуговування. У енергозберігаючому режимі споживання електрики може бути зменшено до 0,71 Вт