Seagate відзначає випуск двохмільярдного жорсткого диска

admin Новини hardware

Seagate відзначає випуск двохмільярдного жорсткого дискаСумарний обсяг випуску жорстких дисків Seagate досяг 2 млрд. штук. Цю знаменну дату виробник відзначив випуском нової моделі для настольних ПК, що має максимальний на сьогодні обсяг - 4 ТБ. Примітно, що компанії знадобилося 29 років, щоб випустити перший мільярд накопичувачів, і тільки чотири роки - щоб випустити другий.

Накопичувач Seagate Desktop HDD 4 TB, на думку виробника, «ідеально підходить для робочих станцій, систем зберігання даних для малого бізнесу і домашнього офісу, а також для організації зберігання даних в домашньому середовищі».

У конструкції накопичувача, ємність якого майже в 800 тисяч разів перевищує ємність представленого в 1979 році першого настільного диска Seagate, використовується чотири пластини.

Пристрій типорозміру 3,5 дюйма, оснащений інтерфейсом SATA 6 Гбіт/с, демонструє середню швидкість передачі даних 160 МБ/с при середній затримці доступу 5,1 мс. Типова споживана потужність в режимі простою складає 5 Вт. Накопичувач оснащений 64 МБ кеш-пам'яті.