Сенсорний монітор ViewSonic TD2420

admin Новини hardware

Сенсорний монітор ViewSonic TD2420Як інформує джерело, компанія ViewSonic повідомила про виведення на ринки Європи, Росії та Туреччини монітора TD2420. Новинка, оснащена сенсорним екраном діагоналлю 23,6 дюйма роздільною здатністю Full HD, оцінена в 303,45 євро. Як відзначають творці, виріб придатний як для комерційного використання (наприклад, у складі інфокіосків), так і застосування у зв'язці з домашнім комп'ютером(Як підключити монітор до комп'ютера).

У моніторі використовується оптичний датчик, підтримується розпізнавання двох одночасних дотиків. Підтримується і введення даних за допомогою пера, яке входить в комплект поставки.

У виробі використана РК-панель типу TN з наступними характеристиками: яскравість - 210 кд / кв.м, контрастність - 1000:1, час відгуку пікселя - 5 мс, кути огляду - 170 º по горизонталі і 160 º по вертикалі. Матриця забезпечена покриттям антивідблиску.

Монітор ViewSonic TD2420 наділений трьома роз'ємами для підключення джерела відеосигналу (HDMI, DVI і D-Sub), а також двома гучномовцями сумарною потужністю 4 Вт і стандартним гніздом для підключення навушників. Незважаючи на значний вид підставки, вона не є трансформованою і дозволяє регулювати лише нахил екрану.

Габаритні розміри монітора - 555,9 x 421,9 x 174,8 мм, маса - 3,7 кг. При необхідності, монітор можна закріпити на стіні за допомогою VESA-сумісного кріплення.