Серверні процесори AMD Opteron з TDP 9 Вт (Kyoto) вийдуть в середині року

admin Новини hardware

Серверні процесори AMD Opteron з TDP 9 Вт (Kyoto) вийдуть в середині рокуДжерело доповнило інформацію про те, що cервер HP ProLiant Moonshot на APU AMD Kyoto вийде в другому півріччі.

AMD Kyoto відкриють новий клас процесорів, до якого увійдуть CPU і APU, розраховані на застосування в мікросерверах. Конкурентами AMD Kyoto будуть процесори Intel Centertron (S1200) і Avoton.

У документі AMD, названому «A Vision for Tomorrow's Hosting Data Center», процесори Kyoto, які вийдуть на ринок під торговою маркою Opteron, охарактеризовано, як процесори, оптимізовані для використання в платформах з високою щільністю компоновки.

Вони будуть випускатися у двох версіях - без вбудованого GPU і з таким. Мінімальне значення TDP вказано рівним 9 Вт Обчислювальна частина процесора буде побудована на якомусь «малому ядрі» x86. Імовірно, мова йде про архітектуру AMD Kabini, що включає до чотирьох модулів Jaguar. Варіанти APU отримають вбудований GPU Radeon HD 8000. Терміном виходу нових процесорів визначена середина поточного року.