Системна плата ECS NM70-TI

admin Новини hardware

Системна плата ECS NM70-TIСистемна плата ECS NM70-TI, показана на ілюстрації, є модифікацією моделі ECS NM70-I, представленої в жовтні. На відміну від своєї попередниці типорозміру Mini-ITX, плата NM70-TI виконана в типорозмірі Thin Mini-ITX, тобто має меншу висоту.

Зменшити висоту виробу вдалося за рахунок більш компактного охолоджувача, низькопрофільних роз'ємів і орієнтації слотів SO-DIMM майже паралельно площині материнської плати. Відзначимо, що виробникові довелося змінити взаємне розташування компонентів плати та заново виконати трасування доріжок, так що модифікація вельми істотна.

На платі може бути встановлений одноядерний процесор Intel Celeron 807, що працює на частоті 1,50 ГГц, або двоядерний Celeron 847. Оснащення плати включає два порти SATA 6 Гбіт/с, по одному SATA 3 Гбіт/с і mSATA 3 Гбіт/с. Слот розширення PCI Express x16 2.0 поступився місцем слоту mPCIe. Збережено відеовиходи D-Sub і HDMI, порт Gigabit Ethernet, порти USB 2.0 і два з трьох роз'ємів звукової підсистеми, призначених для аналогових сигналів.

Основною областю застосування плати на чіпсеті Intel NM70 Express є міні-ПК, що підходять для кріплення на задню стінку монітора. На додаткову інформацію про плату ECS NM70-TI можна розраховувати після її появи в онлайновому каталозі виробника.