Системна плата MSI з вбудованим процесором Celeron 847

admin Новини hardware

Системна плата MSI з вбудованим процесором Celeron 847В асортименті системних плат компанії MSI з'явилася нова модель типорозміру Micro-ATX - C847MS-E33. Новинка виконана на базі чіпсета Intel NM70 і укомплектована двоядерним процесором Celeron 847 (1,1 ГГц). Цікаво, що в охолодженні CPU немає активного елементу: як і чіпсет, він охолоджується виключно за допомогою радіатора, який, втім, виглядає переконливо.

Системна плата наділена двома слотами для модулів оперативної пам'яті DDR3-1333 МГц, максимальний обсяг ОЗП оголошений рівним 16 ГБ. Серед слотів розширення передбачено по одному PCI-Express 2.0 x16 і PCIe 2.0 x1, а також два традиційних слоти PCI. Портів SATA - чотири штуки, три з них відповідають специфікації SATA 3 Гбіт/с, пропускна здатність останнього сягає 6 Гбіт/с.

На інтерфейсну панель MSI C847MS-E33 виведені чотири порти USB 2.0 і два відеовиходи (D-Sub і HDMI), порт PS/2, що забезпечує підключення клавіатури або миші, S/PDIF, RJ-45, порт COM і три гнізда діаметром 3, 5 мм для підключення звукових пристроїв.

C847MS-E33 укомплектована ОС Winki 3 на основі Linux, що забезпечує швидкий доступ до перегляду інтернет-сторінок, електронної пошти, переглядач картинок і т.д. Виріб також підтримує такі фірмові технології MSI, як Live Update 5 і M-Flash.

У продаж новинка надійде в січні, орієнтовна вартість системної плати - 70 євро.