Sony випустить 3D-дисплей для PlayStation 3

admin Новини hardware

Sony випустить 3D-дисплей для PlayStation 3У список аксесуарів ігрової приставки Sony PlayStation 3 скоро додасться дисплей, здатний виводити на екран об'ємне зображення. Виробник випустить його в середині наступного місяця.

Анонс монітора пройшов в рамках ігрової виставки Е3 2011, що відбулася на початку літа цього року. Спочатку Sony збиралася випустити його 31 грудня, перед самим Новим Роком, але плани компанії змінилися у зв'язку з орієнтацією на передсвятковий період продажів, найбільш прибутковий як для вендорів, так і для дистриб'юторів.

У США поставки тривимірного дисплея для Sony PlayStation 3 почнуться вже 13 листопада. Європейський реліз, за традицією, відбудеться трохи пізніше, але різниця, за даними сайту Engadget, складе всього лише кілька днів.

Ця новинка не телевизор sony, а новітній 3D-монітор, який є чи не найкращим доповненням до Sony PlayStation 3. Його власники зможуть по достоїнству оцінити високу якість зображення, найточнішу передачу кольорів і все те, що мається на комп'ютерних моніторах марки Sony. У комплекті з цим вельми своєрідним аксесуаром для ігрової приставки поставляється пара 3D-окулярів з активним затвором і можливістю підзарядки від USB-порту і відеогра MotorStorm Apocalypse, що підтримує технологію 3D. Сам дисплей оцінений виробником в $ 500, що цілком відповідає вартості комп'ютерних моніторів з такими ж апаратними специфікаціями.

Sony випустить 3D-дисплей для PlayStation 3

Новинка від Sony оснащена 24-дюймовим екраном (матриця і розширення не уточнюється), виходами RCA, роз'ємом для підключення навушників і двома портами HDMI 1.4a. Для тих, хто не має гарної ігрової акустики, Sony вбудувала в свій новий 3D-дисплей невеликий, але потужний сабвуфер. За даними, почерпнутими із прес-релізу, частота оновлення екрану складає 240 Гц. У моніторі використовується технологія Edge LED, світлодіоди, з яких складається підсвічування, розташовуються особливим чином - по краях екрану. Edge LED покращує яскравість і контрастність дисплея.

Оскільки розглянутий монітор призначений для ігрової приставки, що дозволяє грати вдвох, в ньому є функція SimulView. Вона дозволяє двом гравцям бачити різні зображення на дисплеї. Вартість новинки від Sony в Європі поки не уточнюється.