Sony показала монохромний дисплей OLED

admin Новини hardware

Sony показала монохромний дисплей OLEDНа заході Північноамериканського радіологічного товариства RSNA 2012, що відкрився вчора в Чикаго, компанія Sony Electronics в особі підрозділу Medical Systems Division представила новітню розробку в області дисплеїв на органічних світлодіодах. Мова йде про дисплей OLED розміром 20,5 дюйма, призначений для медичного обладнання. Виробник уточнює, що показаний не комерційний продукт, а виріб, що знаходиться в стадії розробки.

Дисплей - монохромний. Його роздільна здатність дорівнює 2048 x 2560 пікселів (5 Мп). До достоїнств нового екрану виробник відносить високу яскравість і контрастність, глибокий чорний колір, широкі кути огляду. Деякі попередні характеристики такі: при яскравості 500 кд/кв.м. рівень чорного не перевищує 0,001 кд/кв.м.

За даними Sony, в світі експлуатується більше 15 000 професійних моніторів з панелями типу OLED, виготовленими японським виробником. Користуючись нагодою, виробник також нагадав, що саме він першим випустив на ринок комерційний продукт з панеллю типу OLED - в 2009 році ним став 11-дюймовий телевізор.