Стандарт DDR4

admin Новини hardware

Стандарт DDR4Галузева організація JEDEC Solid State Technology Association, зайнята стандартизацією в області пам'яті, має намір завершити розробку специфікації DDR4 до середини майбутнього року. Основні параметри нового стандарту, опубліковані JEDEC, дозволяють охарактеризувати його як суттєвий крок на шляху підвищення продуктивності і зниження енергоспоживання пам'яті.

Пам'ять DDR4 розробляється з урахуванням високошвидкісної роботи в широкому спектрі додатків - від серверів і настільних ПК до ноутбуків і побутових приладів. При цьому творці стандарту намагаються спростити перехід до нової пам'яті з точки зору розробників електронних пристроїв.

Напруга живлення VDDQ буде закріплено на рівні 1,2 В, а для величини VDD передбачена можливість її зниження в майбутньому. Це дозволить продовжити життя специфікації, усунувши проблеми узгодження рівнів, оскільки напруга живлення ліній введення-виведення буде незмінним у різних поколіннях пам'яті.

Численні заходи, включаючи нову архітектуру банків пам'яті, спрямовані на підвищення продуктивності. Швидкість передачі в розрахунку на одну лінію з часом буде збільшена з початкового значення 1,6 GT/s до 3,2 GT/s.