Toshiba буде замовляти випуск мікросхем FFSA у GlobalFoundries

admin Новини hardware

Toshiba буде замовляти випуск мікросхем FFSA у GlobalFoundriesКомпанія Toshiba оголосила про співпрацю з GlobalFoundries в області виробництва мікросхем Toshiba FFSA (Fit Fast Structured Array). Випуск FFSA на потужностях GlobalFoundries дозволить Toshiba збільшити поставки. Спочатку будуть використовуватися техпроцеси 65nm-LPe і 40nm-LP, а потім - 28-нанометровій технології HKMG.

Мікросхеми FFSA, розроблені Toshiba у співпраці з компанією BaySand, об'єднують риси FPGA та ASIC. Вони складаються з типових блоків, конфігурування яких виконується декількома шарами металізації. За рахунок цього вдається зменшити вартість і скоротити терміни розробки в порівнянні з ASIC, одночасно отримавши кращі показники продуктивності і енергоспоживання в порівнянні з FPGA. В особі FFSA розробники отримують дуже гнучкий засіб реалізації своїх задумів.

Співпраця з GlobalFoundries дозволить Toshiba скоротити час від отримання замовлення до готовності пробних зразків мікросхем до п'яти тижнів. Це в п'ять разів менше терміну, звичайного при виробництві ASIC.

У Toshiba відносять сімейство FFSA до стратегічних продуктів в категорії LSI. Японський виробник називає плюсами співпраці з GlobalFoundries високу якість продукції, високий відсоток виходу придатної продукції і можливість випуску в великих кількостях.