До кінця року у світі зможе залишитися всього три виробника жорстких дисків

admin Новини hardware

До кінця року у світі зможе залишитися всього три виробника жорстких дисківАкції компанії Western Digital подешевшали, коли стало відомо, що Європейська комісія схвалила операцію між Seagate Technology і Samsung. В результаті операції Seagate Technology, що є основним конкурентом Western Digital, придбає підрозділ Samsung з випуску жорстких дисків. Умови «стратегічної співпраці» з Samsung, яка обійдеться Seagate в 1,375 млрд. доларів, стали відомі навесні. Завершення операції очікується до кінця року.

Злиття двох великих виробників жорстких дисків(читайте як вибрати жорсткий диск) може ускладнити здійснення власних планів Western Digital, що включають покупку підрозділу з випуску жорстких дисків компанії Hitachi. Купівля Hitachi Global Storage Technologies коштуватиме Western Digital 4,3 млрд. доларів.

У результаті поглинання на ринку залишиться всього три гравці. Це може викликати заклопотаність у регулюючих органів, яким ще тільки належить схвалити операцію між Western Digital і Hitachi. Втім, на думку спостерігачів, дозвіл все ж буде отримано. І станеться це до кінця року.