У другому півріччі планшети завадять продажу електронних книг і ноутбуків

admin Новини hardware

У другому півріччі планшети завадять продажу електронних книг і ноутбуківПланшети відтягнуть на себе увагу покупців у другому півріччі, внаслідок чого зменшиться продаж електронних книг і ноутбуків. Підвищення інтересу до планшетів пов'язано з виходом нових моделей, таких, як Kindle Fire HD, Nexus 7 і iPad mini. Такої думки дотримуються галузеві спостерігачі, повідомляє джерело.

Найбільшою популярністю будуть користуватися моделі з семидюймовими екранами. Це пояснюється тим, що семидюймові планшети коштують менше, ніж десятидюймові. Вони цілком можуть конкурувати з електронними книгами, навіть при дещо більш високій ціні, оскільки пропонують більше мультимедійних можливостей.

Що стосується ноутбуків, їх продажі в другому півріччі не будуть падати, але й рости теж не будуть. Збільшити попит на мобільні комп'ютери не допоможе навіть вихід нових моделей ультрабуків, оскільки ціни на них залишаються високими. Споживачі не готові купувати ультрабукі за запропонованими цінами. Це означає, що попит на новомодні тонкі ноутбуки пожвавиться не раніше, ніж ціни на них підуть вниз.

За словами спостерігачів, навіть після виходу Windows 8 у жовтні розраховувати на зростання продажів ноутбуків не доводиться.