У наступному році з'явиться абсолютно нова версія планшета NEC VersaPro VZ

admin Новини hardware

У наступному році з'явиться абсолютно нова версія планшета NEC VersaPro VZКомпанія NEC повідомила про випуск наступника планшетного комп'ютера VersaPro VZ., представленого в березні поточного року і працює під управлінням Windows 7. Нова модель - і це дуже символічно - з'явиться в кінці березня наступного року і збереже поточне найменування, але при цьому вона значно додасть у характеристиках.

Якщо поточне покоління планшета комплектується дисплеєм діагональ 12,1 дюйма, то нова модель отримає екран діагоналлю 12,5 дюйма роздільною здатністю 1366 х 768 крапок, заснований на РК-панелі типу IPS. Серед поліпшень також збільшення обсягу ОЗП і SSD в два рази, до 4 і 128 ГБ відповідно.

У конфігурацію NEC VersaPro VZ зразка 2013 увійде модем LTE, модулі бездротового зв'язку Wi-Fi 802.11a/b/g/n і Bluetooth 4.0, адаптер Gigabit Ethernet, дві камери, а також два порти USB 2.0 і один USB 3.0, відеовихід HDMI. Новинка, як і попередниця, отримає двоядерний процесор Intel Celeron, однак моделі процесорів, поза всякими сумнівами, будуть різнитися.

У якості ОС в новому NEC VersaPro VZ буде використовуватися Windows 8 Pro.

Виробник поки не говорить ні про час автономної роботи планшета, ні про габарити, ні про ціну. Враховуючи, що до випуску пристрою залишається більше півроку, всі ці параметри цілком можуть бути піддані коректуванню.